الامینی

بهتر است ما مسئولان در شرایط کنونی کشور در رفتار و گفتار بیشتر خودمان را امر به معروف و نهی از منکر کنیم تا مردم را/ تریبون‌های مهمی مثل نماز جمعه و رسانه ملی، محل وحدت مردم و مسئولان باشد


بهتر است ما مسئولان در شرایط کنونی کشور در رفتار و گفتار بیشتر خودمان را امر به معروف و نهی از منکر کنیم تا مردم را/ تریبون‌های مهمی مثل نماز جمعه و رسانه ملی، محل وحدت مردم و مسئولان باشد

نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه شایسته سالاری متفاوت است از نسبت های نصبی و سببی گفت: بی شک توجه به شایستگی افراد با نسبت های سببی، نصبی، باندی و گروهی تفاوت دارد و باید توجه کرد جوانان انقلابی را باید امیدوار کرد و به انقلابیون در جای جای کشور بیشتر باید ارج و قرب نهاد.


به گزارش ایلنا، عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی در نشست علنی امروز (۲۳ آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به مسئولان اجرایی کشور اظهار داشت: بهتر است ما مسئولان در شرایط کنونی کشور در رفتار و گفتار، دقت دوچندانی داشته باشیم و بهتر است بیشتر خودمان را امر به معروف و نهی از منکر کنیم تا مردم را.

نماینده تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس افزود: بهتر است به جای نمک به زخم مردم پاشیدن از طریق حرف ها ، با آنها همدردی کنیم و بهتر است تریبون های مهمی مثل نماز جمعه و رسانه ملی، پناهگاه مردم و محل وحدت مردم و مسئولان باشد. ما وکیل ملت هستیم و همه مسئولان قوا در یک کشتی نشسته ایم و بی شک افراط و تفریط در ارتباط دولت و مجلس شایسته نیست.

وی ادامه داد: نه رأی همگانی به همه کابینه و نه رد دوفوریت لایحه درخواستی امروز دولت، هیچکدام طبیعی نیست. شرایط حمایتی آحاد نظام از دولت را دولت باید ارج بنهد و از آن استفاده کند و وزرا توجه کنند اثر وضعی سایه های بر سر بعضی از وزرا و وزارتخانه ها، دولت محترم و رئیس جمهور انقلابی باید کم کند.

خواندن  طرح اشتغال بانوان سرپرست خانوار در اختتامیه «بانوی برکت»

نماینده تهران در مجلس با تاکید بر اینکه شایسته سالاری متفاوت است از نسبت های نصبی و سببی گفت: بی شک توجه به شایستگی افراد با نسبت های سببی، نصبی، باندی و گروهی تفاوت دارد و باید توجه کرد جوانان انقلابی را باید امیدوار کرد و به انقلابیون در جای جای کشور بیشتر باید ارج و قرب نهاد و نگذاریم آنها به گوشه ای بی تفاوتی بروند و به مردم بازگشت کنیم و شرایط بهتری برای مردم رقم بزنیم.


انتهای پیام/Source link