چیزی را سکو کردند برای حمله به فضای مجازی ما به ۸۰ درصد روستاها اینترنت بردیم

برخی هر چیزی را سکو کردند برای حمله به فضای مجازی


برخی هر چیزی را سکو کردند برای حمله به فضای مجازی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برخی هر چیزی را برای حمله به فضای مجازی سکو کردند.


به گزارش ایلنا از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در گفت و گو با مجله پیوست با انتقاد از عملکرد صداوسیما در دوران وزارت خود اظهار کرد: ما با آدم‌های بی‌منطق و کینه توز در صداوسیما مواجه بودیم و هر چیزی را برای حمله به فضای مجازی سکو می کردند.

وی با اشاره به عملکرد صداوسیما در دوران کرونا تصریح کرد: حافظه کشور این طور نیست که همه چیز از یادش برود ابتدای کرونا را ببینید. می گفتند الکل نیست، یک قطره وایتکس بریزید! در آمریکا هم نیست. ماسک نیست؟ ماسک برای کرونا ضرر دارد! مردم می گفتند فلان حوزه مشکل دارد، می گفتند ندارد، شما کج می بینید. به حوزه ارتباطات که می رسیدند صبح تا شب گزارش می داد مردم از کیفیت شبکه های ارتباطی ناراضی هستند!

وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: یک تعداد افرادی نهضتی را آغاز کرده بودند اما من از رسانه ها تشکر می کنم؛ هر روز یک عکس برمی داشتند از یک دانش آموز در کوه که اینجا اینترنت ندارد؛ ما 80 درصد روستاها را اینترنت بردیم، اما به من فحش دادند و گفتند برنامه 2030 را اجرا کرده است.

وی با بیان اینکه به پیام‌ها در فضای مجازی رسیدگی کردیم تصریح کرد: ما به تک تک موارد (عکس های نبودن اینترنت در روستاها رسیدگی کردیم).

آذری جهرمی تاکید کرد: شما ببینید که در هر حوزه اتفاقی افتاده آن را بر سر فضای مجازی آوار کردند، فضای مجازی اشکالات خودش را دارد، اما هر چیزی را برای حمله به فضای مجازی و وزارت ارتباطات سکو کردند.

خواندن  مجیدی: همه موفقیت‌ها را از من می‌خواهند / تا روز آخر فصل لیست خروجی نداریم


انتهای پیام/Source link