بحران مالی پرسپولیس در آستانه حضور در لیگ قهرمانان آسیا؛ وعده جعفر سمیعی به بازیکنان


بحران مالی پرسپولیس در آستانه حضور در لیگ قهرمانان آسیا؛ وعده جعفر سمیعی به بازیکنان

باشگاه پرسپولیس پیش از شروع مجدد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با بحرانی مالی مواجه است.


به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، فیفا بابت پرداخت بدهی گابریل کالدرون سرمربی آرژانتین و سابق باشگاه پرسپولیس به این باشگاه مهلت داده تا مطالبات این مربی را پرداخت کند در غیر اینصورت این باشگاه با محرومیت و جریمه سنگینی رو‌به‌رو خواهد شد.

از طرفی نیز بازیکنان پرسپولیس خواستار پرداخت باقی مطالبات خود از طرفه باشگاه شدند و از مدیران این تیم خواستند که با آنها تسویه حساب کنند. از طرفی نیز بازیکنان تمدیدی نیز از باشگاه خواسته اند شرط تمدید قرارداد آنها پرداخت کامل مطالبات آنها است

گفته می‌شود کادر مدیریتی باشگاه و جعفر سمیعی ابتدا به دنبال آن هستند تا مطالبات مربی آرژانتینی را پرداخت کنند تا از محرومیت سرخ‌پوشان جلوگیری کند و بعد از آن تا پیش از شروع مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مطالبات بازیکنان و مربیان را پرداخت کند. 

 از همین رو مدیران باشگاه از بازیکنان تمدیدی خواستند که قرارداد خود را ابتدا تمدید کنند و باشگاه نیز به آنها قول داده تا پیش از بازی حساس پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با استقلال تاجیکستان مطالبات آنها را پرداخت کند.

سمیعی و مدیران پرسپولیس که فصل پیش نیز همین سیاست را پیش گرفتند امیدوار هستند تا بار دیگر بتوانند ابتدا بدهی مربی آرژانتینی خود را پرداخت کنند و بعد مطالبات بازیکنان را پرداخت نمایند.


انتهای پیام/Source link

خواندن  وضعیت نامشخص بازیکن پرسپولیس در آستانه بازی با صنعت نفت