IMG 20211008 WA0020

با قصور و کم کاری بدون اغماض برخورد می‌شود/امنیت مردم و آرامش جامعه خط قرمز ماست


با قصور و کم کاری بدون اغماض برخورد می‌شود/امنیت مردم و آرامش جامعه خط قرمز ماست

دادستان شهرستان شوش طی بازدید سرزده و شبانه از پارک میراث (ویندی پارک) ضمن هشدار به مسئولین شهرستان در خصوص امنیت مردم، گفت: آرامش جامعه خط قرمز ماست و با هر گونه قصور و کم کاری از جانب مسئولین، بدون اغماض برخورد می‌شود.


به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سجاد اسدی مهر در اولین روزهای کاری خود همراه با تعدادی از مسئولین شهری شامگاه ۱۵ مهرماه با حضور در پارک میراث (ویندی پارک)، پای صحبت‌های اهالی و مردم نشست و از دغدغه های آنها مطلع شد. 

در این بازدید سرزده، مهم‌ترین موضوعی که مردم بر آن تاکید داشتند، امنیت در محیط پارک و روشنایی آن و همچنین آزار موتور سواران در محدوده پارک بود، که دادستان شهرستان شوش قول داد از طریق نهادهای ذیربط موضوعات مطرح شده را پیگیری کند.

وی در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: نبود روشنایی کافی پارک‌ها توجیه پذیر نیست، باید هرچه سریعتر مدیریت اداره برق با حفظ اصول ایمنی و استانداردها به صورت شبانه روزی اقدامات لازم را جهت بهره‌برداری و برق رسانی به پارک ها را انجام دهد.

وی افزود: با بازدید و بررسی پارک‌ها و شنیدن دردل مردم می‌توان فضای پارک‌ها را امن، آرام و دغدغه های مردم را در این زمینه رفع کرد. 

دادستان شهرستان شوش همچنین هشداری به مسئولین ادارات و شهرستان داد و گفت: همه مسئولین باید پای کار باشند و به وظایف قانونی خود عمل کنند هر مسئولی که درانجام وظایف قانونی خود کوتاهی، قصور و کم کاری کند بدون اغماض و با جدیت با او برخورد می‌شود.

ممنوعیت در تردد موتور سیکلت‌ها برای رفاه شهروندان و افزایش روشنایی در شب، اِلمان های شهری، تعین تکلیف کانکس دوچرخه سواری و نظایر آن مسائل مطرح شده در این بازدید بود.

خواندن  طوفان و گردوغبار ادارات منطقه سیستان را تعطیل کرد

وی در پایان اضافه کرد: امنیت مردم و آرامش جامعه خط قرمز ماست و با مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع خواهیم کرد.


انتهای پیام/Source link