1642526109 unnamed file

با جریان‌ها و گروهایی که دل درگرو نظام اسلامی دارند امیدآفرینی می‌کنیم


با جریان‌ها و گروهایی که دل درگرو نظام اسلامی دارند امیدآفرینی می‌کنیم

نوبخت گفت: بنا داریم باهمت همه گروه‌ها، جریان‌ها، سلیقه‌ها که دل درگرو نظام اسلامی دارند، ایجاد امید کنیم و شعار ما برای تحقق این موضوع مدیریت کارآمد همراه با توزیع صحیح قدرت، عدالت و ثروت به جامعه است.


به گزارش خبرگزاری ایلنا، محمدعلی نوبخت عصر امروز سه‌شنبه در آیین معارفه‌اش به‌عنوان فرماندار ساری گفت: از حُسن اعتماد استاندار محترم به‌پاس مسؤولیتی که به بنده دادند تا در خدمت مردم ساری باشم نهایت قدردانی رادارم و افتخار می‌کنم در دولت سیزدهم با شعار دولت مردمی و ایران قوی در خدمت آحاد جامعه در مرکز استان هستم.

وی افزود: در سال‌های گذشته توهم امید در کشور ایجاد می‌شد اما تلاش داریم تأسیس امید در ساری داشته باشیم و مردم‌داری و ولایتمداری در اولویت کاری همه ما مسئولان خواهد بود.

فرماندار ساری گفت: با کلیدواژه‌های معنویت، عقلانیت، عدالت، رفاه، رضایت و معنا برای توسعه ساری تلاش خواهیم کرد و گره‌گشایی از مشکلات مردم یک اصل اجتناب‌ناپذیر در این نظام مقدس است.

نوبخت افزود: خدامحوری عداوت و برادری و انصاف و مردم‌داری و ولایتمداری شرط اول مسئولیت است و ایجاد رضایت مبتنی بر قانون مداری است.

وی ادامه داد: باید باهم دلی، هم‌گرایی به سمت شهر خلاق، امیدآفرین و معنوی برویم؛ بنا داریم باهمت همه گروه‌ها، جریان‌ها، سلیقه‌ها که دل درگرو نظام اسلامی دارند، ایجاد امید کنیم و شعار ما برای تحقق این موضوع مدیریت کارآمد همراه با توزیع صحیح قدرت، عدالت و ثروت به جامعه است.

 

 


انتهای پیام/Source link

خواندن  ناظران انتخاباتی به‌صورت ویژه فرایند انتخابات را تحت کنترل قرار می‌دهند