1386676 524

بارندگی در برخی استان‌ها شدت می‌گیرد


1386676 524

به گزارش تابناک به نقل از مهر، امروز در سواحل دریای خزر، شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرق، اردبیل، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات تهران و سمنان بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود. همچنین از فردا تا پایان هفته بر شدت بارش در این مناطق افزوده می‌شود.

از امروز در جنوب سیستان و بلوچستان و از فردا در مناطقی از هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب شرق فارس در ساعات بعدازظهر تا اوایل شب وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ می‌دهد. این وضعیت در این مناطق تا پایان هفته جاری تداوم دارد و جمعه نیز تشدید خواهد شد.

طی پنج روز آینده در شرق و جنوب شرق کشور به‌ویژه در شمال سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود، از امروز تا فردا سرعت وزش باد در جنوب سمنان، جنوب تهران، قم، مرکزی، اصفهان، خوزستان، ایلام و بوشهر افزایش می‌یابد و در بعضی ساعات وقوع گرد و خاک دور از انتظار نیست.

طی پنج روز آینده به تناوب دریای خزر، خلیج فارس و شرق دریای عمان مواج می‌شود همچنین دمای هوا از فردا تا پایان هفته جاری به‌طور میانگین بین یک تا دو درجه در سطح کشور کاسته می‌شود. این کاهش دما در سواحل شمالی، شمال غرب، شمال شرق کشور حدود ۴ تا ۶ درجه خواهد بود.

طی امروز و فردا اهواز با بالاترین دمای ۴۹ و ۴۷ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و اردبیل با دمای بیشینه دمای ۲۵ و ۲۴ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مراکز استان‌های کشور هستند.

خواندن  درمان افسردگی در ۲۰ دقیقهSource link