5271547

بارسلونا در آستانه شکار ستاره منچسترسیتی

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ روزنامه «موندو دپورتیوو» اسپانیا اعلام کرد که آبی‌اناری‌ها با هافبک پرتغالی منچستر سیتی به توافق دست پیدا کرده اند.

بارسلونا به خاطر مشکلات مالی که سال قبل داشت مجبور به فروش مسی شد. از طرف دیگر آبی اناری ها نتوانستند بازیکنان سرشناس و گران‌قیمتی را جذب کنند اما به نظر می‌رسد که وضعیت مالی این تیم پرطرفدار اسپانیایی کمی بهتر شده است. برناردو سیلوا ستاره پرتغالی منچسترسیتی بازیکنی است که آبی اناری‌ها به جذب او علاقه دارند. باشگاه منچستر سیتی برای فروش این بازیکن ۱۰۰ میلیون یورو می‌خواهد. طبق اعلام روزنامه «ال‌موندو» آبی‌اناری‌ها به جذب این هافبک پرتغالی نزدیک شده‌اند و توافقات اولیه صورت گرفته است.

بارسلونا در آستانه شکار ستاره منچسترسیتی

پیش از این رسانه‌های اسپانیایی اعلام کردند که بارسلونا برای جذب سیلوا حاضر است که دی یونگ را با ۸۰ میلیون یورو به منچستر یونایتد بفروشد. سیلوا در فصلی که گذشت یکی از بهترین بازیکنان منچسترسیتی بود و سهم بسزایی در قهرمانی این تیم در لیگ برتر انگلیس داشت. سیلوا و لواندوفسکی دو بازیکن آماده و سرشناسی هستند که آبی اناری‌ها به جذب آنها علاقه دارند. بارسلونا با جذب این دو بازیکن می‌تواند امیدوار به قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا باشد.

بیشتر بخوانید:

254 258

[ad_2]

Source link

خواندن  هیچ ثروتمندی از کمیته امداد مستمری نمی‌گیرد