1655682808 1

باران مدال ملى پوشان کشورمان در دسته ٩٣ کیلوگرم/ شب طلایى پاورلیفتینگ ایران در آسیا تکمیل شد

[ad_1]

 باران مدال ملى پوشان کشورمان در دسته ٩٣ کیلوگرم/ شب طلایى پاورلیفتینگ ایران در آسیا تکمیل شد

در دومین روز از رقابت های پاورلیفتینگ قهرمانی آسیا ورزشکاران ایران موفق به کسب دو مدال طلا و یک نقره در بخش مجموع شدند.


به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، تیم ملی پاورلیفتینگ ایران در حالی در سی و ششمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا در هند با 9 ورزشکار حضور دارد که در دومین روز مسابقات و در دسته ٩٣ کیلوگرم مرتضی دژآلود در رده پیشکسوتان و مصطفی خادمی و فاضل رویاوی در بخش بزرگسالان به روی تخته رفتند و به رقابت با سایر حریفان خود پرداختند.

دژآلود موفق شد در اسکوات، پرس سینه و ددلیفت به مقام اول دست پیدا کند و در مجموع این ملی پوش کشورمان توانست به مدال طلا برسد.

مصطفی خادمی نیز ابتدا رقابت خود را در حرکت اسکوات شروع کرد و موفق شد با مهار وزنه ٣٢۵ کیلوگرمی در این حرکت در جایگاه سوم قرار گیرد و به مدال برنز برسد. وی در ادامه در حرکت پرس سینه نیز در مهار وزنه ١٧٠ کیلوگرم موفق بود و در انتها در حرکت ددلیفت موفق به مهار وزنه ٣٠٠ کیلو گرمی شد تا در این حرکت نیز در رده اول قرار بگیرد و به مدال طلا برسد. وی با ثبت ٧٩۵ کیلو در مجموع در رده سوم قرار گرفت.

فاضل رویاوی دیگر نماینده کشورمان  در اسکوات موفق به مهار وزنه ٣٢۵ کیلوگرمی شد و در پرس سینه موفق شد وزنه ٢٠۵ کیلوگرمی را به نام خود ثبت کند و به مدال طلا برسد. در نهایت رویاوی موفق در بخش ددلیفت موفق به مهار وزنه ٢٧٧/۵ شود تا در مجموع با ثبت ٨٠٧/۵ کیلو گرم به مدال طلا مجموع دست پیدا کند.

خواندن  تکلیف «دانش‌آموزان غایب» چه می‌شود؟

پیش از این الیاس کلایی روز گذشته در رده جوانان در مجموع به مدال نقره دسته ۵٩ کیلو گرم رسید و امیررضا میرفروش نیز توانست در رده بزرگسالان در دسته ۶۶ کیلو گرم به مدال نقره برسد.

2


انتهای پیام/

[ad_2]

Source link