9D8I0B1Yt05d

ایران قهرمان تور جهانی تنیس زیر ۱۸ سال شد

[ad_1]

ایران قهرمان تور جهانی تنیس زیر ۱۸ سال شد

تیم های پسران و دختران ایران عنوان قهرمانی بخش دونفره تور جهانی را بدست آوردند.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، پس از معرفی فینالیست های بخش انفرادی ، تنیسورهای حاضر در فینال بخش دونفره به مصاف حریفان خود رفتند. 

در مرحله نهایی بخش دونفره پسران تیم امیر علی قوام- یونس طلاور با پیروزی ( ۲-۶ و ۳-۶ ) مقابل زوج امیر رضا آرمیون- کیارش حنیفی عنوان قهرمانی را بدست آورد و زوج آرمیون و حنیفی نائب قهرمان شدند.

 و در بخش دختران نیز ، زوج نیلی عطفی – یاسمن یزدانی  با نتیجه ( ۴-۶ ، ۶-۴ و ۶-۱۰) مقابل تیم فاطمه سادات زنجانی – وزوکو از  آفریقای جنوبی  به برتری رسید و جایگاه نخست را‌ از آن خود کردند و  زنجانی – وزوکو از  آفریقای جنوبی  نائب قهرمان شدند. 

به این ترتیب با معرفی برترین های بخش دونفره ، این مسابقات فردا با برگزاری فینال انفرادی پسران مابین امیر علی قوام  و یونس طلاور در بخش پسران و وزوکو از آفریقای جنوبی و فاطمه سادات زنجانی از ایران در بخش دختران به پایان می رسد.

در جدول اصلی مسابقات بخش پسران ۴۸ بازیکن از‌ کشورهای ایران ، ترکیه و هند و در بخش دختران ۳۶ تنیسور از کشورهای ایران ، هند، روسیه،آفریقای جنوبی، چین و ترکیه حضور ‌ داشتند. 

یادآور می شود: سرداوری این مسابقات بر عهده امین مهدویان سرداور نشان سفید کشورمان‌است و امیر آجرلو مدیریت بازی ها را بر عهده دارد.


انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

خواندن  ببینید | عجیب اما واقعی؛ هیولاهایی که روی صورت ما زندگی می‌کنند!