اکبرپور: بازی‌های خیلی فشرده است؛ برای بازی با مس برنامه داریم


اکبرپور: بازی‌های خیلی فشرده است؛ برای بازی با مس برنامه داریم

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز در نشست خبری پیش از مصاف با مس رفسنجان درباره این بازی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، علیرضا اکبرپور در نشست خبری پیش از مصاف با مس رفسنجان اظهار داشت: هفته گذشته بازی سنگینی در اصفهان مقابل سپاهان انجام دادیم اما متأسفانه پس از اخراج بازیکنان‌مان، تحت فشار قرار گرفته و فشار زیادی متحمل شدیم.

او ادامه داد: پس از آن بازی برای آمدن از اصفهان به تبریز و رسیدن به  دیدار با تیم خوب مس رفسنجان، زمان کوتاهی داشتیم. مسابقات را خیلی فشرده کردند و آنچنان که باید تمرین نکردیم. در این مدت سعی کردیم بیشتر به بچه‌ها استراحت دهیم تا  از لحاظ بدنی به شرایط آرمانی برسند.

اکبرپور درباره رقیب فردای شاگردانش گفت: مس رفسنجان یکی از تیم‌های خوب لیگ ما است اما حریف را آنالیز کرده و بازی‌هایش را نگاه کردیم.  روی تیم مس برنامه داریم. این مسابقه در شهر و زمین خودمان برگزار می‌شود و ان‌شاءالله بتوانیم سه امتیاز را کسب کرده و برنده از زمین بیرون بیاییم.

سرمربی ماشین سازی درمورد غایبان تیمش برای این مسابقه گفت: مهدی رستمی در بازی با سپاهان کارت قرمز گرفت و محروم شد. 3-4 بازیکن را هم به دلایل مختلف که بهتر از من می‌دانید در اختیار نداریم. یکی دو نفر از ماشین‌سازی جدا شدند و یک بازیکن را هم بیرون گذاشتیم. همیشه هم 2-3 مصدوم داریم.

او در پایان گفت: شرایط مسابقات به شکلی است که بازیکنان پس از یک بازی وضعیت مصدومیت شان بدتر می‌شود و درمان و فیزیوتراپی می‌کنند. بازی ها فشرده است اما به دلیل کم بودن بازیکنان و اینکه بازیکنی برای جایگزینی نفرات مصدوم نداریم مجبوریم از همین بازیکنان در بازی‌ها استفاده کنیم. ان‌شاءالله شرایطی پیش بیاید تا بچه‌ها با انجام دادن یک بازی خوب  سه امتیاز را کسب کنند.

خواندن  دبیرکل ناتو: برای یک نبرد جدید با مسکو آماده هستیمSource link