1448197 678

انهدام سه مزرعه بزرگ کشت شاهدانه در هشترود


1448197 678

 

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، سروان حسن موسی‌خانلو در جلسه مبارزه با مواد مخدر شهرستان هشترود گفت: از اول امسال تاکنون نزدیک به ۱۰ و نیم کیلو گرم گراس، ۷۹۰۰ بوته گیاه مخدر شاهدانه، بیش از چهار کیلوگرم تریاک و مقادیر دیگری از مواد مخدر صنعتی و سنتی از سوداگران مرگ کشف و ضبط شده است.

وی افزود: دستگیری ۹۰ نفر معتاد، هشت نفر خرده‌فروش و سه نفر قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان از طریق هوشیاری پلیس و همکاری مردم بوده است.

فرماندار هشترود نیز گفت: برای بهبود وضعیت جسمانی معتادان باید چهار مرحله کار انجام داد تا افراد گرفتار شده در چنگال مواد مخدر، بازتوانی خود را به دست آورند.

امین امینیان اظهار کرد: بهزیستی مکلف است برنامه‌های پیشگیری را با همکاری ادارات متولی اجرایی کند، وظیفه نیروهای نظامی و انتظامی در مقابله با سوداگران مرگ و وظیفه شبکه بهداشت نیز به همراه بهزیستی مشهود است و جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: متاسفانه آمار شیوع مواد مخدر غالبا در میان جوانان و میانسالان رو به رشد است و باید با تهیه و تدوین برنامه‌های مختلف، جلوی آسیب‌های مختلف برآمده از مصرف مواد مخدر را گرفت. ستاد مبارزه با مواد مخدر برای یاری‌گران زندگی اعتبارات ویژه‌ای در اختیار آموزش و پرورش قرار داده و امید است آموزش و پرورش برنامه‌های خوبی برای ریشه‌کنی مصرف مواد مخدر در بین ابواب جمعی خود داشته باشد.Source link

خواندن  از افتخار جدید بیرو تا ادامه کنایه‌های کریمی به فدراسیون فوتبال