5675872

انسیه خزعلی: کودکی که بستگانش او را بازیگر فیلم غیراخلاقی کرده‌اند، نیاز به دفاع دارد

[ad_1]

انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور در دیدار با اقشار مختلف مردم که در دانشگاه اصفهان برگزار شد، بر هم افزایی بانوان برای محرومیت زدایی از جامعه زنان تاکید کرد.

وی همچنین در پاسخ به سوال بانوان در زمینه حمایت‌های دولت از کارآفرینی زنان اظهار داشت: این حمایت ها در قالب صندوق ضمانت، تسهیلات ویژه، مهارت آموزی و نظارت بر جذب صحیح اعتبارات انجام می‌پذیرد.

معاون رئیس جمهور در پاسخ به سوالی پیرامون مسئله فضای مجازی و سوء استفاده از کودکان در این فضا اظهار داشت: کودک و نوجوانی که بستگانش او را بازیگر فیلم غیراخلاقی کرده‌اند، نیاز به دفاع و حمایت دارد، در متن قانون حمایت از اطفال و نوجوانان هم این موارد یعنی -تولید اثری که بیانگر جذابیت جنسی نوجوان باشد- جرم‌انگاری شده است و برای بزرگسال تولیدکننده، مجازات در نظر گرفته شده است و این امر باید از طرق قانونی مورد پیگرد قرار گیرد.

خزعلی همچنین از اختصاص بودجه در این سفر، برای ایجاد مراکز درمان آسیب دیدگان از مواد مخدر،تامین اعتبار مراکز مهارت آموزی، تامین اعتبار چند خوابگاه دخترانه، تامین اعتبار تکمیل ورزشگاه دختران، تامین اعتبار مرکز ناباروری و تامین اعتبار تهیه مسکن زنان سرپرست خانوار و تسهیلات ویژه برای اشتغال‌زایی بانوان خصوصاً در بخش کشاورزی، صنایع تبدیلی و مشاغل خانگی خبر داد.

وی در پایان، از حمایت ویژه نسبت به نوآوری شرکت‌های دانش‌بنیان متعلق به بانوان خبر داد.

بیشتر بخوانید:

معاون امور زنان رئیسی: دختر ایرانی نه آن دختر عنکبوتی است که غرق در منجلاب ناپاکی‌ها است

واکنش «خزعلی» به جهش ناگهانی قیمت‌ها: دولت رویکرد مادرانگی دارد

۲۳۳۲۳۱

خواندن  ببینید | واکنش محمد مسلمی به اظهارات اخیر عمو قناد

[ad_2]

Source link