انتقاد نماینده اراک از سکوت مجامع بین‌المللی در برابر جنایت هولناک سعودی‌ها


انتقاد نماینده اراک از سکوت مجامع بین‌المللی در برابر جنایت هولناک سعودی‌ها

نماینده مردم اراک و کمیجان، گفت: گویا حقوق بشر فقط به نفع چک های سفید امضا و طلایی عربستان سعودی برای سازمان ملل است. چرا باید در مقابل چنین جنایت هولناکی تمام مجامع بین المللی از جمله سازمان حقوق بشر، سازمان دیده بان بدون مرز و خبرنگاران بدون مرز سکوت پیشه کنند.


به گزارش ایلنا، محمدحسن آصفری در نشست علنی امروز (۲۴ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی، ضمن محکومیت جنایت دولت عربستان سعودی گفت: باعث تاسف است برای دبیرکل سازمان ملل که در سکوت و خاموشی در قبال این جنایت بزرگ به سر می برد و شورای امنیت سازمان ملل نیز نسبت به این جنایت هولناک ساکت شده و هیچ اعتراضی نمی کند.

وی ادامه داد: گویا حقوق بشر فقط به نفع چک های سفید امضا و طلایی عربستان سعودی برای سازمان ملل است. چرا باید در مقابل چنین جنایت هولناکی که عربستان سعودی انجام داده تمام مجامع بین المللی از جمله سازمان حقوق بشر، سازمان دیده بان بدون مرز و خبرنگاران بدون مرز سکوت پیشه کنند.نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس یازدهم همچنین از اقدام مقتدرانه و شجاعانه نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در انهدام لانه جاسوسی رژیم صهیونیستی در اربیل که مورد هدف موشک‌های نقطه زن سپاه قرار گرفت، تقدیر و تشکر کرد و گفت: پیام این مهم برای دشمنان انقلاب این است که اگر دست از پا خطا کنند، مطمئناً با جواب کوبنده نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران روبرو خواهند شد.

وی در پایان هفته سربازان گمنام را خدمت همه نیروهای گمنام وزارت اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه و همه نیروهای گمنام که تلاش  می‎کنند و امنیت برای کشور به ارمغان می‎ آورند، تبریک و تهنیت گفت.

خواندن  تماس کامرانی‌فر با اردوی تیم ملی امید در تاجیکستان


انتهای پیام/Source link