1533402 527

اقدامِ خواننده رَپ، تشویق مسلمانان را برانگیخت


1533402 527

 

به گزارش تابناک به نقل از الجزیره، احمد علی، خواننده رپ مصری، تصویر خود را در حالی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام منتشر کرد که پرچم فلسطین را بر روی شانه‌هایش انداخته است. او تاکید کرد از اتفاقی که در این مراسم افتاد، بسیار خرسند است.

سفارت فلسطین در قاهره نیز از خواننده مصری تشکر کرده و گفته است: «از همه آزادگان جهان متشکریم.»

پس از این‌که خواننده مصری پرچم فلسطین را روی صحنه آورد، تماشاچیان نیز با او همراهی کرده و شعارهایی در حمایت از فلسطین سر دادند.

این حرکت احمد علی که در میان جوانان و دانش‌آموزان عرب‌زبان طرفداران و دنبال‌کنندگان زیادی دارد، مورد توجه مردم قرار گرفته و او را نزد بسیاری محبوب کرده است.

کاربران توییتر درباره او نوشته‌اند: «خواننده مصری در ابتدا با پوشیدن چفیه و بعد با نمایش پرچم فلسطین در مراسمی در پاریس، حمایتش از فلسطین در برابر رژیم اشغالگر قدس را نشان داد. برخی نیز یادآوری کرده‌اند که هنرمندانی که از او با سابقه‌تر بودند هم این کار را انجام نداده‌اند و این نشان‌دهنده شجاعت احمد علی است.»

برخی گفته‌اند که حمایت پیوسته خواننده جوان مصری از فلسطین نشان می‌دهد که قضیه فلسطین در میان نسل جوان، آن‌طور که برخی از رسانه‌های جهان خواسته‌اند، فراموش نشده است.Source link

خواندن  2 نگاه به موضع وزیر خارجه/ چرا امیر عبداللهیان مدام تکرار می کند که توافق نزدیک است؟