09

اقامت از طریق سرمایه‌گذاری

[ad_1]

اقامت از طریق سرمایه‌گذاری


طبق آمار رسمی رصدخانه مهاجرت ایران دانشگاه شریف در سال ۱۴۰۰ ه.ش،  اولین و مهمترین مقصد مهاجرت ایرانیان، کشور امارات است.

که در حال حاضر راحتترین، سریعترین و بهترین روش برای اخذ اقامت این کشور علی‌الخصوص شهر دبی از طریق سرمایه کذاری یا ثبت

010

انواع مهاجرت به دبی یا امارت:

شرکت با مسئولیت محدود‌ یا شرکت خدماتی و سرمایه‌گذاری است.

چنانچه می‌دانید، اقامت امارات برای غیر اماراتی‌ها کوتاه مدت اما به صورت نامحدود قابل تمدید و در قالب اقامت‌ ۲، ۳، ۵ و ۱۰ ساله است، که در روش اقامت از طریق ثبت شرکت اقامت آن از نوع  سه ساله خواهد بود و باید هر سه سال تمدید شود.

همچنین در این روش علاوه بر تمدید اقامت باید سالانه پروانه کسب یا لایسنس و اجاره‌نامه شرکت نیز هر ساله تمدید شود.

در این روش حتما نیازی نیست که فعالیت اقتصادی و دفتر داشته باشید بلکه تنها ثبت و تمدید آن برای پایدار ماندن شرکت و اقامت کفایت می‌کند. تعداد مالکان‌ در شرکت ال‌ال‌سی اختیاری از یک تا سه نفر  می‌تواند باشد.

تمامی مراحل ثبت شرکت تا اخذ اقامت بسته به نوع روش انتخابی متقاضی بین ۲ تا ۱۴ روز کاری زمان می‌برد و نیاز به حضور شخص متقاضی در کشور امارات دارد.

گفتنی است، فردی که اقامت امارات دارد باید حداقل شش ماه یکبار وارد کشور امارات شود تا مهر ورود به این کشور در پاسپورت وی زده شود.

سفر به دبی و اقامت دبی

شهر دبی به عنوان یکی از قطب‌های اصلی تجارت و سرمایه‌گذاری اقتصادی در خاورمیانه شناخته می شود. این شهر زیبا در سواحل خلیج‌ قرار گرفته و به بزرگترین شهر تجاری امارات متحده عربی مشهور است ‌.

خواندن  سیانکی گزارشگر بازی ایران و کامبوج شد

دبی طبق آمار سال 2019 جمعیتی بیش از 3 میلیون نفر دارد و از لحاظ اقتصادی در شرایط بسیار خوبی دارد. به همین دلیل، بسیاری از افراد و شرکت‌های بین المللی به دنبال سرمایه‌گذاری و حضور در این منطقه هستند و سعی می‌کنند با روش های گوناگونی اقامت دبی را دریافت کنند.

به گزارش روزنامه اماراتی “نشنال”، تعداد سفر به دبی در یک ماه اکتبر 2021 از یک‌میلیون نفر فراتر رفته و در ماه نوامبر، هفته‌ای یک‌میلیون مسافر از طریق فرودگاه بین‌المللی دبی رفت‌وآمد داشته‌اند.

 

ثبت شرکت، آسان‌ترین و سریع‌ترین راهبرای دریافت اقامت در دبی

برای دریافت اقامت دبی و امارات  است، اگر چه ویژگی که تیم خبیردبی با مشاورین باتجربه آماده همراهی شما در این امر هستند.

 

ویزای کار مالکان و مدیران

این ویزای منحصر به فرد و ایده آب برای صاحبان بیزینس و کارفرمایانی است که با راه اندازی بیزینس خود در دبی بدون نیاز به اجازه اداره کار، می‌توانند برای دریافت ویزای کار اقدام کنند.

 

سرمایه‌گذاری در دبی

در حال حاضر تنها راه جهت دریافت اقامت دبی و امکان راه‌اندازی کسب و کار برای ایرانیان، سرمایه گذاری است. در این روش فرد می‌تواند به صورت فردی یا شراکتی اقدام به ثبت شرکت نماید.

 

ویزای خود اشتغالی

ویزای کار ۲ ساله‌، بدین معناست که فرد می‌تواند، جهت فعالیت و کار ویزای دوساله دریافت کند. اما درحال حاضر دریافت این ویزا برای ایرانیان امکانپذیر نمی‌باشد.

 

ویزای استارتاپی دبی

ایده نوآورانه پس از تایید دریافت حمایت لازم از سوی ادارات مربوطه، می‌تواند به ویزای استارت آپ دبی برای متقاضی به همراه خانواده منتهی شود.

خواندن  برپایی چادرهای نوروزی کیش در مکان‌های مجاز

 

ویزای توریستی

ویزای توریستی دبی، بسته به نوع آن می‌تواند برای یک یا چند بار ورود به دبی به آسانی برای ایرانیان صادر شود.

 

ویزای کار و کارآفرینی

یک قاعده کلی در دبی این است، که اشخاص خارجی نباید جایگاه شغلی شهروندان اماراتی و یا افراد مقیم را سلب کنند، اما برای این موضوع همواره تبصره وجود دارد

 

انواع مهاجرت به دبی یا امارت:

مشاوره سرمایه گزاری

اما مهاجرت هم خودش مسائلی دارد که باید به آن توجه شود تا در آینده برایمان مشکل نشود. کشورهایی زیادی برای مهاجرت مناسب هستند، اما هرکدام نقاط ضعف و قوتی دارند که باید قبل از مهاجرت خوب در مورد آن تحقیق کنیم.

 

ثبت رسمی مکان شرکت

برای ثبت شرکت مکان شرکت هم نیاز هست و همچنین با ثبت مکان میتوان تلفن ثابت و کدپستی ثبت کرد که به شرکت خود اعتبار مضاعف داد.

 

با ثبت شرکت در دبی

با ثبت شرکت در دبی می توانید محصولات ویا خدمات خود را گسترش بدهید حتی می توانید به کشور های خاورمیانه ویا اروپا و … ارسال کنید و همچنین اقامت 3 ساله دبی را داشته باشید

 

دریافت حساب بانکی

شما با مهاجرت به دبی می توانید حساب بانکی داشته باشید و همچنین ویزا کارت ویا مسترکارت که در هرجای دنیا چه بصورت فیزیکی یا انلاین خرید کنید.

 

خدمات ما

تیم‌خبیر اقتصادی دبی با بیش از ۲۰ سال تجربه فعالیت در امارات و دبی، آماده همکاری صفر تا صد با شما هموطنان عزیز در زمینه اخذ اقامت و مشاوره سرمایه‌گذاری است.

خواندن  مخالفت همه اعضای ستاد ملی کرونا با تعطیلی


پایان رپرتاژ آگهی

[ad_2]

Source link