1507188 487

افشاگری کارگردان و نویسنده زن درباره آزار جنسی


1507188 487

به گزارش تابناک به نقل از همشهری آنلاین، خانم یثربی در یگ گفت و گو بیان کرد: که در سال ۱۳۸۳ مشغول نوشتن فیلمنامه برای شخصی بوده که چند بار او را به مکان‌های خلوت دعوت کرده تا فیلمنامه را آنجا بنویسد و در نهایت بعد از چند جلسه او را به خانه‌اش در شمال شهر تهران دعوت کرده است.

خانم یثربی، که سال‌ها نمایشنامه و فیلمنامه نوشته و بازیگردانی هم کرده است، توضیح داد که فرد مورد نظر زمانی که خانم یثربی ۳۲ ساله بوده، در یک شب برفی زمستان او را به خانه‌اش دعوت کرده و گفته افراد دیگر هم در خانه هستند.

او می‌گوید در خانه هنگامی که مشغول تایپ با کامپیوتر بوده، این فرد از پشت سر سعی کرده به خانم یثربی دست درازی کند. خانم یثربی می‌گوید وقتی مقاومت کرده، آن فرد شروع به ضرب و شتم و توهین کرده است: من زورم به آن آدم نمی‌رسید. تنها هدیه‌ای که خدا به من داد یک جاچسبی روی میز بود که محکم به پنجره کوبیدم و شیشه شکست. سرایداری که ته حیاط بود، صدا را شنید و دوید به سمت اتاق. در حالی که دست من پر خون بود، آن فرد لباسش را مرتب می‌کرد. ساک و کیف من را نداد و گفت گم‌شو خونه‌تون! گفتم با کدام پول؟ پولم داخل کیف است. گفت کیف آنجا می‌ماند. من ساعت ۱۰ شب در خیابانی در بالای شهر بودم که یک موتوری دلش سوخت و سوارم کرد.Source link

خواندن  به زودی اعضای شورای پروانه ساخت و پروانه نمایش معرفی می‌شوند