pishforoshesfand2

اعلام شرایط پیش‌فروش یک ساله محصولات سایپا ویژه مبعث/ پیش‌فروش شش محصول از پنجشنبه

[ad_1]

اعلام شرایط پیش‌فروش یک ساله محصولات سایپا ویژه مبعث/ پیش‌فروش شش محصول از پنجشنبه

همزمان با فرا رسیدن مبعث حضرت رسول اکرم(ص)، پیش فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا با هدف کاهش فاصله قیمت خودرو در کارخانه و بازار، از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه آغاز می شود.


به گزارش ایلنا،‌ گروه خودروسازی سایپا در راستای “سه‌شنبه‌های سایپایی” و آرامش بازار خودرو پیش فروش شش محصول پرفروش خود را از روز پنج‌شنبه (12 اسفند ماه) ساعت 8 صبح و به مدت دو روز به صورت شبانه‌روزی آغاز می‌کند.

در طرح پیش‌فروش یکساله گروه خودروسازی سایپا محصولات شاهین.جی، کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا.اس و وانت سایپا با موتور ام.13 عرضه خواهد شد.

زمان تحویل این خودروها از مرداد ماه سال آینده خواهد بود و متقاضیان می­‌توانند از طریق سایت https://saipa.iranecar.com در پیش فروش یک ساله ثبت نام کنند.

در روش پیش‌فروش یک ساله، قیمت غیرقطعی است و هیچ گونه مبلغی به عنوان پیش‌دریافت، تا قبل از اعلام اسامی انتخاب‌شدگان در قرعه‌کشی اخذ نمی‌شود. بر این اساس فهرست انتخاب‌شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت یک روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد.

فهرست انتخاب‌شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت یک روز پس از اتمام قرعه‌کشی اعلام خواهد شد. بدین جهت پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی، منتخبان باید ظرف مدت سه روز نسبت به واریز وجه علی‌الحساب قیمت خودرو اقدام کنند.


انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

خواندن  خلیل زاده: آماده جشن صعود تیم ملی به جام جهانی هستیم/ طارمی بهترین مهاجم آسیاست و خوشحالم به تیم ملی بازگشته