IMG ۲۰۲۱۱۱۰۵ ۱۴۵۲۲۲

اعتراض اهالی شهرک مقداد بندر امام خمینی به عدم خدمات‌رسانی شهری/نصب سطل ذباله و صد متر لوله‌گذاری فاضلاب، کف مطالبه ما است


اعتراض اهالی شهرک مقداد بندر امام خمینی به عدم خدمات‌رسانی شهری/نصب سطل ذباله و صد متر لوله‌گذاری فاضلاب، کف مطالبه ما است

برخی از اهالی شهرک مقداد بندر امام خمینی از اعضای شورای شهر خواستار عمل به وعده‌های انتخاباتی خود برای رفع مشکلات این منطقه شدند.


به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، این شهروندان بندر امامی، می‌گویند: کف مطالبات ما از سال ۷۸ شده نصب سطل آشغال و لوله‌گذاری جداول نامجو، که اگر هر در هر دوره شورا، صدمتر لوله‌گذاری انجام شده بود، الان این پروژه به اتمام می‌رسید.

این شهروندان خطاب به شهرداری و اعضای شورای شهر بندر امام، می‌گویند: رفع مشکل موجود، کار تخصصی چندانی نمی‌خواهد، بجای جلسات پشت سر هم و مصوبه‌ها و نور پردازی دامنه شهرداری و محیط‌هایی که شهروندان درجه یک حضور دارند، کمی هم به فکر اطراف شهر باشید. این زباله‌ها جمع می‌شوند و هر چند روز یک بار بوی تعفن بلند می‌شود و باعث بیماری کودکانی می‌شود که جز در کوچه، جایی برای بازی و تخلیه انرژی خود ندارند.

آنان افزودند: برخی از اعضای شورای شهر با شعار “مقدادیون”، آراء ما را گرفتند ولی الان نسبت به مشکلاتمان بی توجه هستند.

لازم به ذکر است، علیرغم ذکر شهروندان درجه یک در این گفت و گو، متأسفانه تمام نقاط بندر امام شرایط بحرانی دارد و سال هاست که مطالبات مردم این شهر، اجرایی نشده تا جاییکه در سال گذشته با بارش باران، مرکز شهر و اطراف آن به زیر آب رفت و خسارات فراوانی به مردم وارد نمود.

IMG_۲۰۲۱۱۱۰۵_۱۴۵۳۳۴

 


انتهای پیام/Source link

خواندن  زلزله در فارس