1629005851 1

استمداد کارگران لوله سازی خوزستان ازرئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه/ درخواست برای بازگرداندن ماشین آلات کارخانه


استمداد کارگران لوله سازی خوزستان ازرئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه/ 
درخواست برای بازگرداندن ماشین آلات کارخانه

کارگران بیکار شده لوله‌سازی خوزستان با ارسال نامه‌ای سرگشاده به رئیس جمهور و رئیس قوه قضاییه از آنها برای حل مشکلات فروش و انتقال تجهیزات کارخانه کمک خواستند.


به گزارش ایلنا، کارگران بیکار شده لوله‌سازی خوزستان از رئیس جمهور و رئیس قوه قضاییه خواستار حل مشکلات  فروش و انتقال تجهیزات کارخانه شدند.

متن نامه کارگران به این شرح است:

آقای ابراهیم رئیسی (رئیس جمهور محترم) و جناب آقای محسن اژه‌ای (ریاست محترم قوه قضائیه) به جنایت نابودی لوله‌سازی خوزستان رسیدگی کنید.

گویا مسئولان خوزستان همیشه در خواب به سرمی‌برند و هر اتفاقی در استان رخ می‌دهد اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند، سرنوشت غم‌انگیز و تکان دهنده «کارخانه لوله‌سازی خوزستان» حکایت از شکل‌گیری فاجعه دیگری در روند مفسده‌انگیز خصوصی‌سازی صنایع این استان پرچالش است.

کارخانه‌ای که از سال ۱۳۵۱ نقش بی‌بدیلی در ایجاد اشتغال و زنجیره معیشت مردم خوزستان داشت امروز توسط بخش خصوصی تخریب، قطعه قطعه و به مقصد نامعلومی بارگیری می‌شود.

اکنون دیگر از صدها دستگاه منحصر به فرد و هزاران عدد از ماشین‌آلات این کارخانه خبری نیست و با حمل و فروش قطعات اساسی کارخانه لوله‌سازی خوزستان و انتقال آن‌ها به اصفهان همه رویاهای کارگران این کارخانه برای بازگشت مجدد به محل کار خود و ارتزاق از آن بر باد رفته است.


انتهای پیام/Source link

خواندن  دیدار وزیر خارجه عراق با فرستاده آمریکا با محوریت ایران