1446951 161

آمریکا با تحریم در تلاش است ملت ما را ناامید کند


1446951 161

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، سردار سرلشکر حسین سلامی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هر نقطه از ایران دارای ظرفیت خوبی در حوزه‌های مختلف است، اظهار کرد: هر نقطه از کشور از ظرفیت و امکانات خوبی در عرصه‌های مختلف برخوردار بوده و گیلان هم از این قاعده مستثنی نمی‌باشد.

وی با اشاره به ظرفیت گیلان در عرصه‌های اقتصادی گفت: گیلان در بخش کشاورزی، صنعتی و گردشگری دارای امکانات و ویژگی‌های بسیار خوب و ارزشمندی است که باید از آن به نحو احسنت بهره جست.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تنوع قومیتی در کشور و گیلان را یک فرصت برای کشور دانست و افزود: توجه و وجود اقوام مختلف عامل مهربانی و محبت میان مردم است لذا باید از تنوع قومیتی در گیلان و کشور در راستای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کرد.

سلامی با ابراز نگرانی از افزایش نرخ پیری در گیلان افزود: بر اساس آمار گیلان به لحاظ نرخ پیری دارای وضعیت نامطلوبی است که باید اقداماتی در این خصوص اتخاذ شود.

وی با تاکید بر لزوم توجه به انجام برنامه‌های فرهنگی در پایدار نگه داشتن امنیت جامعه بیان کرد: ما برای فراهم آوردن شرایط امنیتی پایدار و پیشگیری از ناآرامی باید تلاش‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی خود را افزایش و به محرومیت‌زدایی و رفع فقر کمک کرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران امنیت را زیربنای پیشرفت در هر جامعه‌ای دانست و تصریح کرد: سپاه‌های استانی باید محور حل مسائل مختلف در کشور شوند، زیرا اگر اقدامات خوبی در این خصوص در استان‌ها شکل گیردبه طور یقین آرامش به جامعه برخواهد گشت.

خواندن  کلاهبرداران میلیاردی در کرمانشاه دستگیر شدند

سلامی با بیان اینکه حفظ امنیت اجتماعی جامعه یکی از اهداف سپاه پاسداران در کشور است، گفت: آمریکا با تحریم در تلاش است ملت ما را نا امید کند لذا بسیجی‌ها باید اهداف دشمن را شناخته و در همان راستا به امید آفرینی جامعه کمک کنند.Source link