IMG 20220130 202918 589

آجورلو: اقتصاد استقلال در آینده فوق العاده خواهد بود


آجورلو: اقتصاد استقلال در آینده فوق العاده خواهد بود

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران درمورد جلسه با رئیس سازمان خصوصی سازی صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال تهران بعد از جلسه با دکتر حسین قربان‌زاده رئیس سازمان خصوصی‌سازی کشور گفت: جا دارد از دکتر قربان‌زاده تشکر کنم که قدم رنجه کردند و به باشگاه استقلال آمدند. از ایشان تشکر می‌کنم. از طرف خودم و هواداران استقلال به چند دلیل تشکر می‌کنم. اول اینکه شما با فعالیت در چند ماه اخیر نشان دادید که ما یک مجموعه ورشکسته نیستیم و برند ما قیمت دارد و سرمایه‌های ملکی و دارایی‌های ما را شما از زیر خاک بیرون آوردید و نشان دادید که ما قیمت داریم.

درست است که ۲۰۰ – ۳۰۰ میلیارد بدهکار هستیم ولی هزاران میلیارد دارایی داریم و این شفاف سازی شما به ما کمک می‌کند که ما بتوانیم در تابلو بورس یک جایی پیدا کنیم. این امکان را به ما می‌دهد که اولا هوادار ما بداند که یک شرکت ورشکسته و تیم فوتبال بدهکاری نیست و یک سرمایه داری هست که بدهکار هم هست اما یک بخش کمی بدهی دارد و ۲۰۰-۳۰۰ میلیارد بدهی در مقابل هزاران میلیارد دارایی، قابل قبول است. 

دکتر قربان‌زاده این فرصت طلایی را به ما داد که با اعتماد به نفس بتوانیم در بازار بورس جایی پیدا کنیم و هواداران ما که دارای امکانات مالی هستند، هر کس به اندازه خودش بتواند در این صحنه وارد شود و ما بتوانیم همانطور که بهترین تیم ایرانی در آسیا هستیم، بتوانیم در اقتصاد ایران و آسیا جای خود را نشان دهیم و عرض اندام کنیم و نشان دهیم که تیم استقلال، تیمی است که شاخصه‌های فنی و شاخص‌های قهرمانی در آسیا را دارد و هم ان‌شاءالله بخش اعظمی از تولید ثروت را با فرآیند اقتصادی کشور به دست می‌آورد. به نظر من آینده خیلی روشن است و همه این اتفاقات را از لطف آقای قربان‌زاده می‌بینم. جا دارد از ایشان که خودشان شخصا وقت می‌گذارند، تشکر کنم. همچنین جا دارد از همکاران خودم از جمله آقای دولتشاهی و سمیعی و همکارانم در بخش اقتصادی باشگاه که شبانه روزی و در خفا دارند تلاش می‌کنند، تشکر کنم. 

خواندن  کنایه عبدیان به سلطانی فر پس از استعفا از هیات مدیره باشگاه استقلال

این اقدام حاکمیتی که تصمیم گرفته استقلال و فوتبال را به سمت حرفه‌ای شدن ببرد، یکی از لوازمش بحث خصوصی سازی است که باشگاه‌ها بتوانند خودشان پول در بیاورند و دستشان مقابل دیگران دراز نباشد. اقتصاد استقلال در آینده فوق العاده خواهد بود و شما در آینده خواهید دید تولید ثروت چه آینده‌ای را برای استقلال فراهم می‌کند. 

ان‌شاءالله سعی کنیم هولدینگ‌های استقلالی، ریال‌ها، تومان‌ها، دلارها، یوروها و … به سمت فوتبال کشور سرازیر شود. آغوش استقلال به روی آن‌ها باز است و این موضوع نه تنها در استقلال بلکه در اقتصاد کلان وجود دارد و می‌تواند در سطح آسیا و جهان معنادار باشد.


انتهای پیام/Source link