5035402

چگونه مبل را با شامپو فرش بشوییم؟

چگونه مبل را با شامپو فرش بشوییم؟

مراحل شستشوی مبل با شامپو فرش چیست؟

مبلمان یکی از مهمترین عناصر دکوراسیون منزل و طراحی داخلی است. این بدان معناست که آنها جزو پرکاربردترین دستگاه ها هستند. به همین دلیل بیشتر در معرض انواع آلودگی ها هستند. بنابراین همیشه باید به تمیزی آنها فکر کنید، اما چگونه؟

مبلمان یکی از مهمترین عناصر دکوراسیون منزل و طراحی داخلی است. این بدان معناست که آنها جزو پرکاربردترین دستگاه ها هستند. بنابراین بیشتر در معرض انواع آلودگی قرار دارند. بنابراین همیشه باید به تمیز کردن آن فکر کنید، اما چگونه؟

در ادامه مقاله از مبل شویی به واش  قصد داریم مراحلی را که برای شستن مبل در منزل با شامپو فرش باید طی کنید را توضیح دهیم تا اگر قصد تمیز کردن مبل ها را در منزل دارید به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. این کار را انجام دهید و از شر مبل های خود خلاص شوید.

و اگر می خواهید از دردسر نظافت خلاص شوید، پیشنهاد می کنیم از خدمات مبل شوی معتبر مانند مبل شویی به واش  استفاده کنید. در این مرکز مبل شویی خدمات متنوعی از جمله نظافت مبل راحتی ، مبل کلاسیک و نظافت تخصصی نیز وجود دارد.

نحوه استفاده از شامپو فرش برای شستن مبل

به طور کلی، هیچ راه حل یا ترفند خاصی برای شامپو کردن فرش وجود ندارد، اما مراحلی وجود دارد که باید برای درست کردن آن دنبال کنید.

در واقع بهتر است بگوییم که اگرچه این کار نیاز به ترفندهای خاصی ندارد، اما باز هم باید نکاتی را در نظر بگیرید تا آن را به خوبی انجام دهید و مبلمان خود را طبق توصیه های فعلی تمیز کنید. این سرویس به این منظور است که بتوانید بهترین نتیجه را از شستن مبل های خود در منزل بگیرید و در حین انجام کار، ظاهر مبل شما به هم نخورد.

قبل از شروع شستشوی مبل ها با شامپو فرش، ابتدا باید تمام گرد و غبار آن را با جاروبرقی، پارچه های پارچه ای و … تمیز کنید. و حتما برچسب روی محصول خود را بخوانید، زیرا حروف مختلفی روی برچسب وجود دارد. که هر کدام از آنها میزان حساسیت مبل ها را به مواد مختلف نشان می دهد.

همچنین برای اطمینان از اینکه مبل شما در برابر صابونی که تهیه کرده اید مقاوم نیست، می توانید ابتدا پاک کننده مورد علاقه خود را روی لکه موضعی مبل امتحان کنید و اگر تغییر رنگی مشاهده نکردید، از آن برای شستشوی قسمت دیگری استفاده کنید. . مبل

اگر به دنبال یک مرکز مبل شویی بلوار فردوس مطمئن هستید، مرکزمبل شویی به واش  را به شما پیشنهاد می کنیم. این مرکز انواع خدمات نظافت مبل، نظافت ویژه را ارائه می دهد. همچنین یکی از ویژگی های خوب این مرکز داشتن دپارتمان های مختلف در سطح شهر تهران می باشد که از جمله آنها می توان به اداره فرش سهوردی، فرش تهرانپارس، فرش پاسداران و … اشاره کرد که بسته به مجاورت منزل خود می توانید آنها را انتخاب کنید.

مراحل شستشوی مبل با شامپو فرش

همانطور که گفتیم باید شامپو فرش مناسبی برای مبلمان خانه تهیه کنید. همچنین می توانید از برند مبلمان خود کمک بخواهید یا آن را روی قسمتی از مبل امتحان کنید، اما شستشوی مبل با شامپو فرش به طور کلی در چند مرحله تجزیه می شود که:

نظافت و رنگ آمیزی مبلمان

مهمترین کاری که باید قبل از شروع فرآیند شستشوی مبلمان انجام دهید این است که آلودگی و گرد و غبار مبل را با جاروبرقی و دستمال تمیز کنید. تاکید می کنیم قبل از استفاده از شامپو فرش حتما این مرحله را انجام دهید زیرا اگر هنگام شستشوی مبل با شامپو فرش گرد و غبار روی مبل شما وجود داشته باشد به پارچه مبل شما نفوذ کرده و پارچه مبل را بعد از شستشو سفت و خشک می کند. .

تهیه محلول شامپو برای فرش

بعد از اینکه سطح مبل خود را به روشی آسان جارو کردید، نوبت به شامپو کردن مبل می رسد. برای شروع شستشوی مبل ابتدا باید محلول مورد نظر را برای این کار تهیه کنید. برای این کار ابتدا باید سطل را با آب گرم پر کنید و سپس شامپو فرش را به مقدار نوشته شده روی برچسب اضافه کنید.

معمولا برای شامپو فرش، این بهترین پیمانه اندازه گیری است و می توان از آن برای مخلوط کردن مقدار مناسب شامپو فرش با آب استفاده کرد. حتماً یک جفت دستکش مناسب برای استفاده از شامپو فرش تهیه کنید، سپس دستکش را روی دستان خود بگذارید و مخلوط را هم بزنید تا کف مناسبی به خود بگیرد.

شستن تخت با شامپو فرش

در این بخش باید از یک اسفنج تمیز استفاده نمود. سپس با محلولی که تهیه کرده اید و یک اسفنج تمیز تمام قسمت های مبل خود را به خوبی تمیز کنید سپس باید چند دقیقه صبر کنید در نهایت با یک حوله تمیز؛ تمام طبقات روی مبل را جمع کنید. سپس یک پارچه تمیز بردارید و آن را خیس کنید، سپس آب را خوب بردارید و در نهایت سطح مبل را با آن پاک کنید. پس از هر بار پاک کردن، توصیه می شود دستمال را خوب بشویید و این کار را تکرار کنید.

خشک کردن مبلمان

بعد از اینکه تمام قسمت های مبل را با شامپو فرش به خوبی شستید، باید مبل را در جایی قرار دهید که کاملا خشک شود و رطوبت نداشته باشد. بهتر است از مبل ها استفاده کنید، بگذارید چند ساعت خشک شوند و سپس روی آن ها بنشینید می توانید مبل خود را در مقابل پنکه یا کولر قرار دهید تا سریعاً خشک شوند.

نتیجه

در این مقاله از  مبل شویی به واش  سعی شده است اطلاعاتی در مورد نحوه تمیز کردن مبل با شامپو فرش در اختیار شما قرار دهیم که امیدواریم اطلاعات مورد نیاز برای شما مفید واقع شود.

پیشنهاد روز